VİZYON

Başarılı olmak her insan için önemlidir. Modern yaşamın gereği maddi ve iş hayatında olduğu kadar yaşamın kendisi içinde başarılı olmak önemlidir. MUTLU bir hayat yaşamakta BAŞARI gerektirir. Her insan başarılı olabilecekken ve bunu hak ederken maalesef engellere takılabilir. Alanımızda sadece bulunduğumuz ilde değil tüm Türkiye de liderliği korumak üzere 2008 yılından beri kendi binasında sizlere hizmet veren DİLSEM İngilizce eğitimi ve kariyerinizde önünüze çıkacak yabancı dil sınavlarında size eşlik etmek adına sağlam dinamik zeki rekabetçi bir ekiple sizlere hizmet vermeye devam edecektir. Kursiyerlerimizin kazandıkları başarılar bizi besleyen kaynaklarımız ve gururumuz olacaktır.

MİSYON

İngilizce eğitiminin herkes için bir gereksinim olduğunu görerek, ülkemizde uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren ve Yıllardır YDS sözcüğü telaffuz edildiğinde akıllara gelen "ilk" isim kuşkusuz DİLSEM’dir. 15 yılı aşkın akademik birikime ve öğretim tecrübesine sahip olan DİLSEM eğitmenleri;

- Beyin gücünüzü en yüksek seviyede kullanmanıza,
- Varolan başarı potansiyelinizin ortaya çıkarılmasına,
- Artılarınızı ve eksilerinizi bilip artılara yoğunlaşmanıza,
- Her zaman baktığınızın dışında farklı bakış açıları geliştirmenize,
- Başarıda sağladığınız dengeyi yaşam biçimi haline getirebilmenize,
- Potansiyel gücünüzün farkına varıp doğru hedeflerinizi belirlemenize ve bu zorlu süreçte yanınızda olmaya özen göstermektedir.