HAKKIMIZDA

Türkiye’nin yabancı dil alanında en önde gelen ve marka isimlerinden birisi olan DİLSEM DİL KURSU 2008 yılında 15 yıllık yabancı dil öğretimi ve YDS ve TOEFL gibi yabancı dil sınavlarına hazırlık tecrübesine sahip Seyfettin Demiral tarafından sektörüne yeni ve farklı anlayış getirmek amacıyla Eskişehir’de kurulmuş olan bir YABANCI DİL kursudur. Kurucumuz 9 Eylül İngilizce Öğretmenliği mezunu olup Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi alanında MASTER derecesine sahiptir. Kendisi şu anda Eğitim Programları ve Öğretim alanında doktora çalışmalarına devam etmektedir. Kurucumuz 1999’dan beri aralıksız girmiş olduğu KPDS ve ÜDS sınavlarından defalarca 100 tam puan almış ve bu alandan erişilmesi mümkün olmayan bir rekora imza atmıştır. Böylesine iddialı bir geçmişi ve öğretim tecrübesi olan kurucusu liderliğinde eğitim camiasının karşısına çıkan DİLSEM DİL KURSU bugüne kadar binlerce kursiyere hizmet vermiş ve sayısız üstün başarılara imza atmıştır.

15 yıllık eğitim-öğretim tecrübesi ve birikimine sahip kurucusu olan DİLSEM DİL KURSU 4 senelik süre içerisinde özellikle YDS sınavlarına hazırlık alanında sektöründe liderlik yapmış, pek çok kişiye-kuruma esin kaynağı olan çalışmalara imza atmıştır. Kaynaklarımızın ve kullandığımız yöntem ve stratejilerin pek çok kurum tarafından kullanılması, eğitim programlarında önerilmesi ve internet ortamlarında paylaşılması yaptığımız çalışmaların tutarlı, bilimsel, ufuk açıcı ve hedefe dönük olduğunu göstermesi açısından son derece net bir bakış açısı sunmaktadır. Bu durum bizleri işimize daha büyük bir istekle sarılmaya güdülemektedir.

Sadece Eskişehir'de eğitim veren ancak tüm Türkiye'de tanınan bir marka isim haline gelen DİLSEM DİL KURSU'nun özellikle ONLİNE YDS eğitimlerine ve YOĞUNLAŞTIRILMIŞ YDS programlarına Türkiye'nin her şehrinden akademisyenler ve akademisyen adayları katılmıştır. Elde ettikleri başarılar kurumumuzun gurur kaynakları arasındadır. Kendilerine bizlere bu gururu yaşattıkları için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

DİLSEM DİL KURSU sosyal medya alanındaki farklı, zengin içerikli ve ücretsiz hizmetleri ile binlerce insanın YDS sınavlarında başarılı sonuçlar almasına destek sağlamıştır. Her sınav sonrası aldığımız sayısız takdir ve teşekkür mailleri bu alanlardaki çalışmalarımızı daha büyük bir coşku ile sürdürmemiz konusunda bizleri yüreklendirmektedir.

Alanlarında marka öğretmenleri ve gelecek vaadeden genç eğitmenleri barındıran DİLSEM DİL KURSU gelecekte de bugün olduğu gibi alanında öncü kurum olmaya devam edecektir. Bireysel ve mesleki gelişime kendini adamış çalışanları ile DİLSEM DİL KURSU yabancı dil sınavlarına hazırlık konusunda yeniliklerin başlatıcısı olmayı sürdürecektir.