ONLINE YDS ve YÖKDİL DERSLERİ

Online YDS ve YÖKDİL hazırlık dersleri yer, zaman, mekân sıkıntısı olmadan her an sınavlara hazırlanmanızda size büyük destek sağlayacak bir programdır. Bu programda dersler internet üzerinden yayınlanır ve kursiyerler bilgisayarları aracılığıyla derse katılır. Program dershaneye gitmeye zamanı olmayanlar veya dershaneye uzak bir yerleşim yerinde oturanlar için çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Tüm dersler SeyfiHoca tarafından verilmektedir.


ONLINE YDS ve YÖKDİL’de eğitmene soru sorabilir miyim?

Online programlara canlı veya kayıttan olmak üzere iki çeşit üyelik yapılabilir. Canlı üyelikler ders esnasında ekranın yanında yer alan chat panelinden eğitmene online soru sorabilirler, kayıttan üyelerse bu panelde yazılanları görebilir fakat soru sorma olanakları yoktur. Bunun haricinde iki üyelik arasında hiçbir fark bulunmamaktadır.


ONLINE YDS ve YÖKDİL’de kaynakları nasıl elde ederim?

Online YDS ve YÖKDİL programında ders kaynaklarınız kurs boyunca e-mail adresinize PDF formatında gönderilir. Herhangi matbu bir kaynak gönderilmez.


ONLINE YDS ve YÖKDİLderslerinin kayıtlarını saklayabilir miyim?

Bu programda izlemiş olduğunuz tüm derslerin kayıtları sizin için oluşturulmuş wiziq hesabında saklanır. Böylece dersleri daha sonra istediğiniz herhangi bir zamanda tekrar izleyebilirsiniz. Bu şekilde dersi kaçırma gibi bir sorun oluşmayacaktır.


ONLINE YDS ve YÖKDİL’e nasıl kayıt olurum?

İlk olarak şubemizi telefonla arayıp ya da şahsen görüşüp bir banka hesap numarası almalı ve e-mail adresinizi bırakmalısınız. Verilen hesap numarasına Online YDS ve YÖKDİL programı için ödeme yapıldıktan sonra şubeye vermiş olduğunuz e-mail adresinize ders kaynaklarınız, Online programa girişinizi açıklayan bir kılavuz ve derslere girişinizi sağlayacak kullanıcı adı ile şifre gönderilecektir.

(Havale/EFT yapılabilir, kredi kartı ile ödeme seçeneği yoktur.)