DÜŞÜNCE VE GÖRÜŞLERİNİZ

YORUM YAP
AD / SOYAD
MESLEĞİNİZ
profil resmi ali saygın
Seyfi Hocam, emeğinizi, çabalarınızı can-ı gönülden saygı duyuyorum,Hocam çevirilerinizi çok güzel ve bizim anlayacağımız şekilde yapıyorsunuz. nevar ki Hocam sizin çeviri dersiniz yok. keşke online dersten hariç çeviri dersi veseydiniz.ama umutsuz değiliz belki verisiniz kim bilir.başarılarınız daim olsun.
profil resmi sevim burçin gültekin
Yds gibi zor bir sınava Seyfi Hoca ile hazırlanmak bir ayrıcalık olsa gerek ve bu ayrıcalığı bize online yds kursu imkanı ile sunduğunuz için çok teşekür ederim.
profil resmi Seda BULDU
Gerçekten Dilsem'de verilen emeğin her saniyesine değiyor. Özellikle gerçekçi hedeflerle yola devam edilmesi, Dilsem'in farkını ortaya koyan en can alıcı nokta. Seyfettin Hocam'ın birikiminden faydalanmak çok güzeldi. Her şey için teşekkürler :)
profil resmi Yaser AÇIKBAŞ
Dilsem Kurumuna ve Büyük usta Seyfettin Hocam'a sonsuz teşekkürler.57,5 olan YDS puanımı Seyfettin Hoca ve Dilsem Kurumu sayesinde benim için yeterli olan 67,50'ye yükselttim.Sonsuz teşekkürler...
profil resmi aysegül
ben hayatımda bu kadar insancıl bir kurs öğretmeniyle karsılaşmadım sizden ALLAH razı olsun hocam
profil resmi Pelvin aslankaya
Sınavdan sonra ne demek istediğinizi çok daha iyi anladım Seyfihocam. Sınavım iyi geçti ve bu tamamen sizin sayenizde. Çooook teşekkürlerrr